Reply on: Majo #81105:
No, oni to nezverejňujú železnice ani dopravné podniky, ale fandovia. Pokiaľ ide o železničné obehy, aktualizácia je tým pádom dosť oneskorená - nateraz tam ešte nie sú nové dáta (aspoň v depách, ktoré som skúšal). O kvalite údajov radenia vlakov na vlaky.net škoda hovoriť, ale lepšie ako nič (na slovakrail.sk).
Majo
Re #81098 810zssk: A čo je na tom také hrozné, že sa k nim dostanú? Aj tak by si ten autobus našli... Minimálne v ČR sa dá v každom väčšom meste na nete dostať k služobným CP a nikdy s tým nebol problém. To len v našej socialistickej vlasti je dobrým zvykom všetko utajovať.