Reply on: Sati #81100:
Nevedel by som, kebyže mi nepovieš...Re #81098 810zssk: A čo je na tom také hrozné, že sa k nim dostanú? Aj tak by si ten autobus našli... Minimálne v ČR sa dá v každom väčšom meste na nete dostať k služobným CP a nikdy s tým nebol problém. To len v našej socialistickej vlasti je dobrým zvykom všetko utajovať.
Mike
A poobede, tušim 17.04 Kooperativa smer ASMN išiel na L21 ZV 3634 ☺