Reply on: ivanbuto #80855:
nevidim, ci to tu uz niekto spominal, ale nejaka nehoda sa udiala aj na tej najnovsej a najsamlepsej, svatym otcom pokrstenej krizovatke, nakolko je tam ohnuty stlp semaforu pre chodcov - prechod od zast. NS MHD k trhovisku, uprostred prechodu. Asi sa nejaky autista netrefil do jazdneho pruhu. Predpokladam, ze keby sa toto dakomu podarilo cez pracovny den, tak su na mieste aj mrtvi, nakolko duochodci maju uz predsa len pomalsie reakcie i pohyby a na tom vtipnom uzkom ostrovceku v krizovatke nie su nijako(!) chraneni. Vsak co uz, chodci su nahraditelni, kritzovatka vysvatena a priority su niekde uplne inde. Cize cela krizovatka bola dnes poobede v blikavom mode, pricom som sa dost cudoval, ze system je rozdeleny tak, ze aj ked krizovatka Mileticova-Zahradnikova bola vypnuta, Zahr.-Jegeho fungovala - teda zbytocne brzdila vsetky druhy dopravy, nakolko bez svetelnej signalizacie v tomto mieste by vsetci ucastnici scestnej premavky presli krizovatkou rychlejsie a plynulejsie. A vobec, co uz s nimi, naco semafory, ked sa kdejaky nadrbany autista ani len na cestu nevie trafit, ze? Hlavne, ze v priestore za krizovatkou, na Zahradnickej, pred zast. trolejbusu, v mieste so zltou ciarou pri obrubniku sa sustavne a veselo parkuje - dnes frajer dokonca ani 4smerovky nepotreboval, vsak naco, ked to aj tak nikoho z kompetentnych nezaujima... ?
? "
patrik
a 2651 na Juraku ex 2307.