Reply on: Max #80878:
Ja som zas dnes videl, ako sa nejaká (pa)puča s IGK rozhodla prejsť úsek od Slovanetu po Miletičovu v protismere (teda v tom pruhu ako po starom) a ešte aj vytrubovala na protiidúce autá. Keby sprostosť nadnášala, tak tá vodička nikdy nepristane. ?
? "
TeBeCe