Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Par postrehov z nedele:
- 1617 v rannych hodinach vypadol na linke 39/1 pre poruchu vozidla, neskor ho nahradil ZV 1707
- 2603 v priebehu predpoludnia vypadol na linke 83/7, neskor ho nahradil 2630
- 7828+7827 okolo 13.30 h. vypadol na linke 1/6, neskor ho nahradil ZV 7751+7752 a napokon 7767+7768
- 7783+7784 od 13.34 h. docasne vypadol na linke 12/2, neskor ho nahradil ZV 7304
- 3516 okolo 13.50 h. vypadol na linke 23/1, s mensim meskanim ho hned nahradil ZV 1707 a napokon 3505
- 2639 od 14.18 do 16.06 h. docasne vypadol na linke 83/8, hned ho nahradil ZV R1504
- 2644 vo vecrnych hodinach bol na linke 83/4 pre nedostatok CNG vymeneny za autobus 2649

Podla poradia:
1: 7787+7788, 7775+7776, 7781+7782, 7799+7800, 7741+7742, 7828+7827
? M: ZV 7751+7752 a 7767+7768/6
5: 7733+7734, 7919+7920, 7955+7956, 7953+7954, 7941+7942, 7904+7903, 7905+7906, 7951+7952
12: 7753+7754, 7783+7784, 7813+7814, 7831+7832
? M: ZV 7304/2
20: 1619, 1626, 1622, 1627, 1718
23: 3516, 1718
? M: ZV 1707 a 3505/1
83: 2623, 2642, 2635, 2644, 2649, 2640, 2603, 2639, 2622, 2615, 2609
? M: ZV R1504/8; 2649/4; 2630/7
N34: 2615

Prispel Zvero 😉
Reply on: Max #80878:
Na kieho frasa nemohli Jégeho aspoň cez týždeň vypnúť?
Reply on: t6a57919 #80890:
aj ty uz radsej utec spat, ty zly diabol, strasiaci ucitelov slovenciny! ?
Reply on: richardhudec #80887:
hmm..to video je dobre este sa aj priznal ze co vypil......a ze "zly diabol" mu povedal nech utečie.. ? ..chdak ten vodic favorita ? ...inac neviete niekto niaky dobry obchod z mobilmy v BA?? ?
Reply on: klasIK #80888:
tak potom je nahrada 4399 na 68/1
ZV MAN 1656 hradil minimálne dve kolá na linke 68/1 v čase približne 12:30-14:00 h.
Reply on: kecho #80859:
ked som to ja sledoval tak ZVMan siel tusim o 12.36 od Halovej smer AS, cize dalsi odchod by mal mat 13.47 tusim od Halovej, teda by mal byt 14.04 pri wustenrote, to by mohlo sediet.
Reply on: Majo #80879:
Minule išla jedna ❗v❗ odička v Mlynskej doline v protismere a tiež na všetkých kukala, že čo na ňu trúbia a ešte ich vytrubovala naspäť ? ☠ ?
20.12.
54: 3517
56: 3551/3
630: 3516

21.12.
54: 3518
56: 3523, 3527
630: 3528
MISO 2832 a KUBUSSS94

DNES 21.12.2008

1637 vypadla z linky 63/4 nahradil ho ZV R 1504.
4399 ako nahrada za nieco poradie neviem.

12-7783+7784, 7813+7814, 7831+7832, 7753+7754.
20-1622, 1626, 1627, 1619, 1718.
23-3505, 1718.
32-3709, 3700, 6705.
35-1904.
41-3525.
50-2650, 2633.
61-2632, xxxx, 2638, 2645.
63-1605, 1629, 1628, 1637, 1634.
Nahradne Vozy: ZV R 1504/4.
68-4850, 4393, 4394, 4815, 4852, 4840, 4855.
Nahradne Vozy: 4399/x.
83-2623, 2642, 2635, 2644, 2649, 2640, 2630, 2639, 2622.
95-4824, 4814, 4834, 4837, 4207, xxxx, 4390.
96-1999, 1206, 1209, 1211, 1215.
901-3530.

N61-2632.

ZV PRI KRIZI : ZV 1707.

POMOHOL : KUBUSSS94
Včera alebo dnes niekto "zrušil" zastávkový prístrešok (ten betónový) na zast. SIHOŤ - BVS. Je tam poskladaný ako domček z kariet...Vidím, že IAD nám ich postupne likviduje. Po tom, čo bol na Kadlečíku zostala už iba betónová platňa.
Reply on: Ebco23 #80880:
205: 6303
204: 6286, 6300.
206: 6312.
210: 6290, 6293.
Reply on: Max #80878:
Ja som zas dnes videl, ako sa nejaká (pa)puča s IGK rozhodla prejsť úsek od Slovanetu po Miletičovu v protismere (teda v tom pruhu ako po starom) a ešte aj vytrubovala na protiidúce autá. Keby sprostosť nadnášala, tak tá vodička nikdy nepristane. ?
Reply on: ivanbuto #80855:
nevidim, ci to tu uz niekto spominal, ale nejaka nehoda sa udiala aj na tej najnovsej a najsamlepsej, svatym otcom pokrstenej krizovatke, nakolko je tam ohnuty stlp semaforu pre chodcov - prechod od zast. NS MHD k trhovisku, uprostred prechodu. Asi sa nejaky autista netrefil do jazdneho pruhu. Predpokladam, ze keby sa toto dakomu podarilo cez pracovny den, tak su na mieste aj mrtvi, nakolko duochodci maju uz predsa len pomalsie reakcie i pohyby a na tom vtipnom uzkom ostrovceku v krizovatke nie su nijako(!) chraneni. Vsak co uz, chodci su nahraditelni, kritzovatka vysvatena a priority su niekde uplne inde. Cize cela krizovatka bola dnes poobede v blikavom mode, pricom som sa dost cudoval, ze system je rozdeleny tak, ze aj ked krizovatka Mileticova-Zahradnikova bola vypnuta, Zahr.-Jegeho fungovala - teda zbytocne brzdila vsetky druhy dopravy, nakolko bez svetelnej signalizacie v tomto mieste by vsetci ucastnici scestnej premavky presli krizovatkou rychlejsie a plynulejsie. A vobec, co uz s nimi, naco semafory, ked sa kdejaky nadrbany autista ani len na cestu nevie trafit, ze? Hlavne, ze v priestore za krizovatkou, na Zahradnickej, pred zast. trolejbusu, v mieste so zltou ciarou pri obrubniku sa sustavne a veselo parkuje - dnes frajer dokonca ani 4smerovky nepotreboval, vsak naco, ked to aj tak nikoho z kompetentnych nezaujima... ?
Reply on: Petto #80876:
Viď novinku. Sory BN 10.5 majú mať ev. č. radu 34xx a asi všetky pôjdu do Kraksňan, teda tie prvé určite...
Ak newjaké pôjdu inde ako do Kraksňan tak to bude na 1. or 2. DP.. Petržka bude nateraz prevažne IK 415/435 ?
Reply on: hoppusmark01 #80871:
presne tak to su len vyrobne cisla , preco by ich davali do radu s polskymi vyrobkami.

Re #80873 patrik: nevies nahodou do ktorych vozovni pojdu ??? Schyta ich aj Petrzka ,ked ich bude plny pocet ???

SORY 3301-3305 dostanu aj nalepky LBC ,ci to uz je konecny stav ten cerveny nater ?
Reply on: kecho #80858:
WC? ?
Reply on: TeBeCe #80872:
ahaaa

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.