#728 darro: Dnes som sa prave viezol s 6606 na 207. Ale je naplneny asi na 20%
. Musim si kupit taku tubu ako je na PritStifte tam je ten vankusik na ktorom je lep. A lep si staci kupit za 34,80Sk v Tescu ten je vyborny.
COLOR