Dnes som videl na Hlavnej Stanici ako stoji ma konecnej elektriciek bielo-orazova Karosa a vedla nej behali ludkovia v orazovych vestickach a mali so sebou aj velky kompresor. Neviete co tam idu robit ?
A isiel som aj v tej 7743+44 elektricke lebo jazdila na "9" a ta chodi ku skole . Pekne v nej nieco vonialo ako keby tam niekto jedol MUSLI tycinku hehehe.
A isiel som aj v tej 7743+44 elektricke lebo jazdila na "9" a ta chodi ku skole . Pekne v nej nieco vonialo ako keby tam niekto jedol MUSLI tycinku hehehe.
COLOR
Inak neviete mi poradit na ktorej 9 dnes jazdi to hnusne ego? rad by som sa povozil (minimalne do servisu, ak uz nikam inam)...