Ahoj Andy, ako to ze som ta necital na blawackej diskusii?
Inak neviete mi poradit na ktorej 9 dnes jazdi to hnusne ego? rad by som sa povozil (minimalne do servisu, ak uz nikam inam)...
Inak neviete mi poradit na ktorej 9 dnes jazdi to hnusne ego? rad by som sa povozil (minimalne do servisu, ak uz nikam inam)...
) dohodneme kde kedy.
Darro
A isiel som aj v tej 7743+44 elektricke lebo jazdila na "9" a ta chodi ku skole . Pekne v nej nieco vonialo ako keby tam niekto jedol MUSLI tycinku hehehe.