Reply on: Majo #66479:
No neviem,myslim ze co sa tyka grafikonu je rovnaka.Ale v zobrazovani neviem,v tom nemam jasno.Ale duplom potom nechapem preco ho posielali kukacom na 1.DP ked mal chybu v zobrazovani Petrzalskych liniek ? Viď. #66464.
Podla mna sa iba zmenila sluzba ktoru zadavas do PP a on o tom nevedel,a daval po starom.
klasIK