Dnes rano jazdil na linke 52 autobus cislo 3603 - zeleny drak. Spojka je asi na hovno zakazdym pocital vsetky zuby na prevodovke a strielalo mu z vyfuku alebo co to bolo akz mu zvonili plynove bomby.
Na podnet moderatorky zase same kecy o plynakoch
,
M: ZV 2830/2, asi 2809/13

A naco su potom fora ked sa v nich nema kecat? Btw. dufam, ze 1826 nebude taky šerbeľ ako 1825
frenky
Heh, ja som tvrdil, ze sa nema kecat?!?! No ale troska by si to fakt mohol obmedzit, ale je to tvoja vec a ja ti do toho kecat nebudem...