Reply on: frenky #6086:
No, som pri nalade...
A naco su potom fora ked sa v nich nema kecat? Btw. dufam, ze 1826 nebude taky šerbeľ ako 1825
A naco su potom fora ked sa v nich nema kecat? Btw. dufam, ze 1826 nebude taky šerbeľ ako 1825
?
.
Strike na HlSt vyzera veselo, su tam skupinky media+strikeujuci. Zo stanice akurat ide ZV 7834 na 1.
Jano
Viac mozno bude vediet frenky, ktory by sa mal v tom case pohybovat v Dubravke, ale kedze som na nijakej linke nevidel ZV, iba som videl uz COLOR-om spominanu 7834 (1/11) tak dovodne podozrenie spada na 7751-52, ktory tuto linku brazdi takmer kazdy den.
35: 3518, S 3508