Reply on: frenky #6086:
No, som pri nalade...
A naco su potom fora ked sa v nich nema kecat? Btw. dufam, ze 1826 nebude taky šerbeľ ako 1825
A naco su potom fora ked sa v nich nema kecat? Btw. dufam, ze 1826 nebude taky šerbeľ ako 1825
?
Strike na HlSt vyzera veselo, su tam skupinky media+strikeujuci. Zo stanice akurat ide ZV 7834 na 1.
COLOR
Vyprava linky 92: 4215/13 ...
Aspon teda ja si myslim ze by to tak bolo odbre ale mnohym sa to nebude pacit (na cele s d3k1nk0m)