Takze podla MaXa ta 2001 s najvacsou pravdepodobnostou robi ZV-HlSt, aj ked svorne nechapeme, preco prave 2. kolona. Bol na 74.
aspon ze tak.
fnuk fnuk... chyba mi na 93/13. Eeeeeee
DOLFY VRAT SA NAM SPAT!
. Vela ludi cakalo, tak DP vypravil viacej suprav :DDD.

4948 visi roztrhnuta harmonika dovnutra do voza, je tam diera, cez ktoru do voza snezi 

d3k0
Inak, aby sa stale nehovorilo, ze nejaku novinku na web pridavam, iba ked sa stane nieco zle, tak som chcel tentoraz pochvalit DPB, ze tu zimu ako-tak zvladol, ale teraz citam ako Frenky cestoval do skoly a uz ten dojem nemam... A to nehovorim, ze sa v noci pokazili 2 z troch T3-sneznych pluhov (8434 a na 8435ke odpadla radlica - tak sme to predcasne o tretej podoprete vyhybkovym zelezom odviezli do vozovne)