Takze podla MaXa ta 2001 s najvacsou pravdepodobnostou robi ZV-HlSt, aj ked svorne nechapeme, preco prave 2. kolona. Bol na 74.
aspon ze tak.

fnuk fnuk... chyba mi na 93/13. Eeeeeee
DOLFY VRAT SA NAM SPAT!
. Vela ludi cakalo, tak DP vypravil viacej suprav :DDD.

4948 visi roztrhnuta harmonika dovnutra do voza, je tam diera, cez ktoru do voza snezi 

TeBeCe
okolo 10.00 stala pri hribikoch v smere do mesta 7807+8 (12) a v opacnom smere stali policajti, gumokol, a feldisp...asi nehoda...
okolo 12.30 stala kolona elektriciek na botanickej/molecovej smer dubravka, dovod neznamy...