Reply on: Andy #44379:
isli opacnym smerom, teda asi z VW do dedin. znie to realne, objasnil si mi zahadu ? , uz som ich podozrieval ci nahodou nechodia z hlavnej stanice, alebo nahradna doprava za vlaky ☺
Skakal by som 3 metre 80 od radosti, keby konecne Siemens kopli tam, kam si zasluzi a zacal to robit niekto, kto tomu rozumie a dokaze situaciu ozaj zlepsit
Len ci bude take jednoduche s nimi tu zmluvu rozviazat... (myslim tym postranne motivacne faktory)
Mike
Lebo vraj Drobného je na celej radiále najjednoduchšia križovatka, že má iba 3 fázy. A aj tam boli s preferenciou na CSS veľké problémy. Naši pracovníci siemesu to nevedeli spraviť. Že na to museli volať siemesákov z Nemecka, aby to naprogramovali. A aj tí to spravili tak, že to chodilo pôvodne, že síce električka mala very good prednosť, ale vždy keď prešla, tak sa cyklus vrátil do jednej a tej istej fázy a tak ten smer, ako chodila 83ka smer Pri Kríži nemal nikdy zelenú ? .
Potom to bez vedomia ODP nariadili vypnúť. Dnes by to po reklamácií u siemensu malo fungovať, že tam električika dostane automaticky voľno asi na 85%. Ale opakujem, že to bola najjednoduchšia križovatka a aké problémy. A čo potom ostatné