Reply on: TeBeCe #44356:
Hm... asi som fakt prehnany optimista... ? Ja len... ze snad asi nikde inde na svete nedovolilo vedenie nejakeho mesta si ho takto zdevastovat a zbastardit dopravu, ako sa to deje teraz v BA... ?
Vysmejem sa mu do tvare...
frenky
Nech mi nikto nerozprava o preferencii a o odstranovani koliznych situacii z tramvajovej trate, lebo ho asi nakopem. Nevidim zmysel semaforu na Botanickej, nevidim zmysel semaforu na nabrezi pri PKO, za Tunelom (to uz su fakt vodici IGK taki debilni, ze musia mat semafor este aj na otocenie cez kolaje?), a uz vonkoncom nevidim zmysel semaforu z nabrezia na Rigeleho ulicu. A takto by sa dalo pokracovat donekonecna. Ja len cakam, ze kedy a ci vobec toto niekedy skonci, lebo inak zachvilu bude semafor asi uz aj u Durkovskeho v kancelarii. ?