hehehehehe ? tak toto je lepsie nez v kocurkove... ja len nechapem co za dispecera tam sedelo ked kazal jazdit s tov pokazenou 1705... a este sa rypat v poistkach??? no ani by ma nehlo! Pekny zmätok, za tento super vykon dispecera by som mu udelil medailu debility... ?
Moja včerajšia cesta do a z Petržalky. Je to trochu dlhšie, ale stojí za to.
Išli sme s Yzermanom a Gypistom spod Nového mosta do TESCA, tak fajn, počkali sme si na 91/5. voz 1705.
Naposledy, ked som cestoval s Gypistom v plyňáku tak nás vysadil pre pokazený alternátor a dvere. ☺
Takže Gypista nesklamal a tentoraz sa 1705 prestali otvárať 2. a 3. dvere už na Auparku. ?
Fajn, do TESCA sme prišli. Ideme pod Nový most. Príde 1622 (91/6.) Stojíme pod mostom, Gypista odchádza 37 preč. O 22:13 prichádza 28/3. 3502. O 22:15 prichádza na moje a Yzermanovo veľké prekvapenie z Čunova 1705. (Ja som predpokladal, že odíde z Čunova do vozovne) Pozeráme, 2. a 3. dvere sa mu stále neotvárajú. Vodič ide na dispečing pravdepdobne zahlásiť, že ide do vozovne skrz pokazené dvere. Dispečer ho ale vracia pravdepodobne s tým, že to jedno kolo už má dokončiť. Tak vodič ide za vodičom dovtedy opravovanej 1702 (91/2), ten mu asi navrhol, že sa na to pozrie. Začali sa hrabať v poistkovej srkini.
Medzitým je 22:22 a 3502 začína štartovať. Na naše veľké pobavenie sa mu to nedarí. O pár minút to vodič vzdáva a ležérnym krokom ide na dispečing.
Medzitým 1705 naštartovala a prichádza na nástupisko. Ešte viac sme sa s Yzermanom pobavili, keď sme zbadali, že sa mu už neotvárajú ani jedny dvere, asi skrz zásah do poistiek. ? Fajn, zatrúbi, potiahne s vozom až pred dispečing. Podarí sa mu vyslobodiť a ide za dispečerom. Ten ho posiela do vozovne.
Nastala zaujímavá situácia: Pod mostom ZV 4828 a 2 pokazené vozy.
Medzitým sa hľadá vodič 4828. Po pár minútach ho dispečer nájde v búde, kde inde že?? ?
Naraz sa (z mne neznámych a doteraz neobjasnených príčin) vracia 1705. Asi sa mu tie dvere predsalen podarilo rozchodiť. Zastavuje pri dispečingu a voz zomiera. Nedarí sa mu to natočiť, takže 88 nedokáže odisť spod mosta.
Pod most prichádza ZV 1006, ktorý hradil 1702.
A nám prichádza ZV 4828 na 28/3. Odchádzame spod mosta o 22:39 na -16. ?
Či a ako odišla tá 88 netuším, ale bol tam dosť veľký bordel. ?
trochu nizsie to je napisane... o 19.30 som ho videl stat na Hl.st. Kedze slo o zv, odhadujem ze minimalne jeden odchod z Kuklovskej uz odsluzil, takze minimalne od siedmej tam isto behal...
Nieco z nedele:
- 2819 od 14.06 h. vypadol na linke 83/3 pre poruchu vozidla (odstaveny na konecnej Pri krizi), neskor ho nahradil ZV 2602 a napokon 2828
- 7745-46 okolo 15.45 h. (jazda vynechana od 16.11 h.) vypadol na linke 12/9 pravdepodobne pre poskodenie interieru, alebo nieco podobne (udalost sa vysetrovala na konecnej Pri krizi do 16.40 h.), neskor ho nahradil ZV 7717 a napokon 7748-47
- 7781-82 okolo 18. h. docasne vypadol niekde v Dubravke smer konecna Pri krizi na linke 12/8 (do Dubravky prisiel o 18.15 h. naprazdno s otvorenymi dverami), o 18.23 h. sa uz normalne napojil na linku 1
- 7767-68 okolo 19. h. vypadol na linke 1/1, neskor ho nahradil ZV 7715 a napokon 7769-70
Pred zastavkou Markova, smer Antolska, skapala asi nieco po tretej 3623 na L99. Opravovala ju dielnicka 8324, asi daco s motorom. Dalsich par odchodov hradenych ZV4828 (kolky to luxus ❤ ).
O 19.30 na Hl.st. opat stretnute ZV4828 cakajuce na dalsi odchod L32. Ak na L32 nevypravili viac jak tie 3 vozidla, ktore sem napisal igi151, tak vypadnut musela bud 3626 alebo 3709 (osobne tipujem to prve ?).
Na L88 dnes cisto klbaky, niektore s Flora tabulkou, niektore uz nie... Som zvedavy co vypravia o tyzden ?.
Sobota, 29.4.2006
28 3509,3617,3603
29 3637,3622
- 3617 vypadol okolo 16:45 z linky 28/2, nahradil ho ZV 3628
- 3603 vypadol okolo 19:15 z linky 28/3, nahradil ho ZV 3628
Hehe ""Dobry den pan ...... (ved my vieme kto) prosim vas ukazete mi akou rychlostou jazdi BMko a ake casi? Viete som taky maly trtko a nechce sa mi verit co mi napisal na iMHD chapete ma ze?"" Hehehe... tak taky kreten som este neni... ? ked hovoris ze ti to tak ide a NEPORUSUJES vedome ziadny predpis D1/1 tak ok. ?
Obaja zabudate na to, ze L5 robi vacsinou iba jedno kolo v spicke. Takze je to neporovnatelne s L13, ktora kruzi po meste ako kolotoc. tak skus nemeskat a dodrzanim rychlosti.
Co sa tyka BMkovho stylu jazdy, mam k nemu par vyhrad.
No neviem, neviem, ja som s BMkom zoparkrat mal tu cest na L5 a nikdy sme do Dubravky nemeskali viac ako spominane 4 minuty. Takze ja by som mu aj tych 70% veril. Aj ked uznavam, na prvy pohlad sa to zda prehnane, ale kto nepozna BMkov styl jazdy neuveri. ?
Na linke 8, 9, 14 vznika strata 2 minuty v useku Salezianov, kde ako vies je 10 km/h. Ak ti praje stastie, tak pri tej rychlosti stihas svetla, inak cestujuci dalsim minutovym cakanim znacne znervoznia. Na krizovatke Legionarska-Krizna tieto linky stihaju svetla len ak nikto nenastupuje na Trnavskom. Ak dodrzis rychlost na vyhybkach a na krizeni, tak linka 9 a 14 nestiha svetla pri Avione. Cez centrum sa to da, samozrejme pokial ti nikto nevybehne (chodec alebo auto).
Zaujimava je linka 8. Pri dodrzani rychlosti na vyhybke a v obluku za Florianskym namestim uz nestihas svetla pri Rozhlase. Strata. Pokial dodrzis 20 km/h smerom na Zilinsku, tak na dalsich svetlach stojis. Kedze 20 km/h plati az po Kooperativu, tak nestihas ani tieto svetla na Predstanicnom namesti. Zarucujem stratu 5-8 minut, takze zo stanice uz odchadzas s meskanim.
Presne ako Darro neverim, ze ti to vychadza, aj na tych 70% je to vela. Aj ked vela zalezi na tom, aky mas voz, hlavne ake mas brzdy, ale aj tak sa mi zda 70% vela. Je rozdiel ci ide o spicku, alebo mimo spicky. Pokial ti cestujuci zdrzuju nastup a vystup, tak si nepomozes a ked im "dverami plieskas po zadkoch" tak zase cestujuci nie su spokojni a ty nesplnas dalsie kriterium dobreho vodica v MHD.
Darro na 70% mi to stale vychadza. Zbytok su z meskanim, max 4min. Z dovodu toho ze ma nieco niekde drzalo. V pripade zaujmu zabehni za pepom alebo dop. Kancel. A pozri si zaznami mojej karty
Zo stvrtka doplnim: #43980: - 3602 pred 15. h. docasne odisiel na plnicku z linky 23/1, preto ho nahradil ZV 3621 #43983: , #44001: - 7741-42 po 7. h. docasne vypadol na linke 12/6, neskor ho nahradil ZV 7715
Tester: Tu nehodu na Hodzovom nam. nemal klbovy trolik 6632, ale 203-6252 (stranka DPB), aj ja som osobne isiel okolo, mozem potvrdit, ze o klbak sa nejednalo ?
Nieco z piatka:
- 7085 o 6. h. docasne vypadol na linke 17/3, neskor ho nahradil ZV 7074
- 7064 okolo 10. h. vypadol na linke 3/2, neskor ho nahradil 7074, ale nedohradil,.....
- .....pretoze 7074 cca o 10.55 h. vypadol na linke (ZV 13/13) prave linka 3/2 pre poruchu vozidla za zastavkou Racianske myto smer Raca. Elektricka musela byt ODTLACENA do vozovne supravou z linky 5/2-7931-32. Zdrzanie odhadujem na 15-20 min (+/- par min.). Linku 13/13 neskor nahradil 7064 a linka 5/2 bola docasne nahradena ZV 7122
- ZV 7715 po 11. h. na linke 1/2, neskor ho nahradil 7759-60
- 2606 o 11.49 h. docasne odisiel do vozovne z linky 34/5, hned ho az do 16.30 h. (pretoze autobus este vypadol na Trnavskom myte pri vyjazde na linku - #43992 ) nahradil ZV 2801
- 7741-42 o 14.53 h. vypadol na linke 1/6, neskor ho nahradil ZV 7718 ( #43995 ) a napokon 7745-46
- 2515 od 15.51 h. docasne vypadol na linke 83/7 pre poruchu vozidla (odstaveny na konecnej Pri krizi), neskor ho nahradil ZV 2152
- 2516 o 18.21 h. odisiel do vozovne z linky 83/1, hned ho nahradil ZV 2801
- 2630 o 19.08 h. docasne odisiel na plnicku z linky 34/4
- 2606 o 19.38 h. docasne odisiel na plnicku z linky 34/5, nahradil ho ZV 2013
Zo soboty:
- 7801-02 okolo 15.50 h. vypadol na linke 12/7, neskor ho nahradil ZV 7791 a napokon 7795-96
- 7907-08 okolo 20. h. vypadol na linke 5/8 (posledny odchod tejto linky z Dubravky o 20.58 h. nebol obsluzeny)
- 2810 od 20.51 h. vynechal prvu jazdu do Dubravky na vecernej linke 83/8, od zaciatku ho hradil ZV 2814
Johny D
#43980: - 3602 pred 15. h. docasne odisiel na plnicku z linky 23/1, preto ho nahradil ZV 3621
#43983: , #44001: - 7741-42 po 7. h. docasne vypadol na linke 12/6, neskor ho nahradil ZV 7715
Tester: Tu nehodu na Hodzovom nam. nemal klbovy trolik 6632, ale 203-6252 (stranka DPB), aj ja som osobne isiel okolo, mozem potvrdit, ze o klbak sa nejednalo ?
Nieco z piatka:
- 7085 o 6. h. docasne vypadol na linke 17/3, neskor ho nahradil ZV 7074
- 7064 okolo 10. h. vypadol na linke 3/2, neskor ho nahradil 7074, ale nedohradil,.....
- .....pretoze 7074 cca o 10.55 h. vypadol na linke (ZV 13/13) prave linka 3/2 pre poruchu vozidla za zastavkou Racianske myto smer Raca. Elektricka musela byt ODTLACENA do vozovne supravou z linky 5/2-7931-32. Zdrzanie odhadujem na 15-20 min (+/- par min.). Linku 13/13 neskor nahradil 7064 a linka 5/2 bola docasne nahradena ZV 7122
- ZV 7715 po 11. h. na linke 1/2, neskor ho nahradil 7759-60
- 2606 o 11.49 h. docasne odisiel do vozovne z linky 34/5, hned ho az do 16.30 h. (pretoze autobus este vypadol na Trnavskom myte pri vyjazde na linku - #43992 ) nahradil ZV 2801
- 7741-42 o 14.53 h. vypadol na linke 1/6, neskor ho nahradil ZV 7718 ( #43995 ) a napokon 7745-46
- 2515 od 15.51 h. docasne vypadol na linke 83/7 pre poruchu vozidla (odstaveny na konecnej Pri krizi), neskor ho nahradil ZV 2152
- 2516 o 18.21 h. odisiel do vozovne z linky 83/1, hned ho nahradil ZV 2801
- 2630 o 19.08 h. docasne odisiel na plnicku z linky 34/4
- 2606 o 19.38 h. docasne odisiel na plnicku z linky 34/5, nahradil ho ZV 2013
Vyprava podla poradia:
1: 7801-02, 7759-60n 7803-04, 7739-40, 7748-47, 7741-42, 7775-76, 7727-28, 7779-80, 7723-24
? ZV 7718 a 7745-46/oba 6
5: 7937-38, 7931-32, 7837-38, 7909-10, 7955-56, 7907-08, 7921-22, 7733-34, 7845-46, 7841-42, 7943-44, 7917-18, 7927-28
? M: ZV 7122/2
12: 7749-50, 7795-96, 7805-06, 7761-62, 7797-98, 7828-27
20: 1703, 1002, 1701, 1016, 1006, 1007, 1818
22: 1032, 1702, 1120, 1134, 1018, 1007
23: 3521, S 3512; R 3519; P 3634; 1818
26: 1818
34: 2939, 2827, 2320, 2630, 2606, S 2811, 2322, 2626
? M: ZV 2013, ZV 2801/oba 5
83: 2516, 2818, 2810, 2800, 2820, 2819, 2515, S N 2813, 2411, 2812, 2945, R 2402
? M: ZV 2152/7; ZV 2801/1
730/Pri krizi: 2801
382: 1111
Zo soboty:
- 7801-02 okolo 15.50 h. vypadol na linke 12/7, neskor ho nahradil ZV 7791 a napokon 7795-96
- 7907-08 okolo 20. h. vypadol na linke 5/8 (posledny odchod tejto linky z Dubravky o 20.58 h. nebol obsluzeny)
- 2810 od 20.51 h. vynechal prvu jazdu do Dubravky na vecernej linke 83/8, od zaciatku ho hradil ZV 2814
Podla poradia:
1 a 12: 7789-90, 7779-80, 7727-28, 7809-10, 7803-04, 7805-06, 7801-02, 7793-94, 7761-62, 7719-20
? M: ZV 7791 (len na linke 12/7) a 7795-96/7
5: 7921-22, 7931-32, 7933-34, 7904-03, 7941-42, 7935-36, 7937-38, 7907-08
20: 1006, 1007, 1128, 1032, 1817
23: 3530, 1817
26: 1817
83: 2826, 2800, 2819, 2820, 2816, 2513, 2801, VN 2810, 2812 2811
? M: ZV 2814/8
Prispeli: frenky a Yzerman22 ?