Reply on: rugger #44037:
No jasneeee... pytal som sa aj starych nebudem rozpisovat koho ale tiez hovorili ze uplne je to teraz v prdeli. Mam sa na co tesit cez tyzden kua... ? ale treba brat do uvahy aj to ze to bolo pocas tej nahlej vyluky na Americkom (strhnute vedienie), to sme stali na Spitalskej jak na stojanke vo vozovni hehehehe ?
Minimálne cez posledné dva víkendy som videl na linke č. 88 opäť kĺbové autobusy. Myslíte, že to už tak bude nastálo? Myslím si, že kapacita krátkych vozov vo väčšine prípadov postačovala...
BMEŽ