Reply on: Tester #44028:
Je pravda, že tam doteraz každý druhý voz bol ZV, lebo Karosy sa kazili pomerne často, ale teraz už sú tam klbáky permenentne a jediná tabuľka pri vodičovi ja tá, čo hovorí, že ide cez Petržalku. ?Re #44025 hoppusmak: No nie, že by mi to nejako veľmi vadilo, nakoľko ju celkom často používam, avšak sa mi to zdá trochu zbytočné (osobne som ešte veľmi preplnený krátky voz nevidel a to mi chodia pod oknom). ?
Minimálne cez posledné dva víkendy som videl na linke č. 88 opäť kĺbové autobusy. Myslíte, že to už tak bude nastálo? Myslím si, že kapacita krátkych vozov vo väčšine prípadov postačovala...
Maxon