Reply on: Andy #38073:
Vsak maju chodit len po AS .... alebo sa myslim ?
Stačí jeden padnrlák v zelenom a brať vodičáky. Oni to potom začnú rešpektovať.
A keďže sú prejazdy aké sú, niektorí vodiči idú zo Slávičieho NAPRÁZDNO bezhlavo naháňať pôvodný grafikon, ostatní pkračujú nonstop 31/39; v konečnom dôsledku môže večer vyjsť aj -45...
s666n