Reply on: Andy #38073:
Vsak maju chodit len po AS .... alebo sa myslim ?
A keďže sú prejazdy aké sú, niektorí vodiči idú zo Slávičieho NAPRÁZDNO bezhlavo naháňať pôvodný grafikon, ostatní pkračujú nonstop 31/39; v konečnom dôsledku môže večer vyjsť aj -45...
Ámos Keynes
Samozrejme, že najlepšie je, keď cestujúci hneď aj prestupuje ale tiež treba rátať aj stým, že niekto bude čakať dlhšie alebo nejaký ten spoj vynechá.
Re #38052 Johny
Info od robošov na Einsteinke. Doprava bude obnovená o cca 02.00 , takže zajtra sa jazdí normálne. viac info na diskusnom fóre.