Reply on: frenky #38006:
a na co je to dobré? Hovorím, stretol som sa s tým prvý raz. V sedle zvyknem študovať dopravu na SPŠD Kvačalova.Re #38007 Andy: to je dosť kruté. Nechcel by som vidieť dôsledky takéhoto kroku v Bratislave. Oni by boli po rannej špičke odstavené, ale či by popoludní boli schopné prevádzky... Veď vieme ako sa niektorí "ľudia" k autobusom správajú.
?
milannco
Na 90 dnes okrem iného 4825, na 93 okrem množstva iného 4826. ?
Na 80 aj polorozpadlina 3603.
4952 - 84