Reply on: frenky #38006:
a na co je to dobré? Hovorím, stretol som sa s tým prvý raz. V sedle zvyknem študovať dopravu na SPŠD Kvačalova.Re #38007 Andy: to je dosť kruté. Nechcel by som vidieť dôsledky takéhoto kroku v Bratislave. Oni by boli po rannej špičke odstavené, ale či by popoludní boli schopné prevádzky... Veď vieme ako sa niektorí "ľudia" k autobusom správajú.
?
Johny D
- ZV 7715 o 20. h. na linke 1/2
26: 1804
27: 1006
35: 3511
83: 2822, 2818, 2823, 2811, 2825*, 2826, 2809*, 2820, VN 2813, 2810
504: 1801
*2825 - mal byt 2626; 2809 - mal byt 2800