Reply on: tr3mp #37825:
Ráno som s ním ešte išiel o 7:20 z Kremnickej a zdal sa mi OK. Samozrejme, vrámci možnosti. Ale ako poznáme dielňu 3. DTPA, nejako to už dokopy dajú a čoskoro ju máme naspäť. Karosy z Krasňan sú ako nesmrtelné tety. ?
Andy