Nie som trikrat nadseny ohladom kosiel. Pre vodicov to je dalsia buzeracia v tychto tazkych podmienkach, v ktorych pracuju. Vacsina vodicov chodila slusne oblecenych aj bez kosiel, som zastancom toho, aby jazdil v tom v com sa dobre citi. Je samozrejme ine, ked ma niekto oblecene mastne tielko, ale takych pripadov nie je vela. Nech sa najprv urobia lepsie pracovne podmienky pre vodicov, nech v tom co teraz. Maju mnozstvo blbych prikazov, za ktore im hrozi strhnutie premii. Podla mna by tie kosele (alebo ine uniformy) mali nosit aj ti co ich kontroluju!!!!!
Z pohladu cestujuceho, ktory si vodica vsimne to vyzera estetickejsie, ale som presvedceny o tom, ze 90% cestujucich si ani nevsimne, kto za vozidlom sedi.
Z pohladu cestujuceho, ktory si vodica vsimne to vyzera estetickejsie, ale som presvedceny o tom, ze 90% cestujucich si ani nevsimne, kto za vozidlom sedi.
Ámos Keynes