Reply on: untrop #37362:
No dobre tak ja sa spýtam na DPB....
No tu 1009 stale zistujem, zatial niesom uspesny... Zajtra snad uz ano. ?
Naftove chladenie by veru neviem ako rozchodila
Do toho deklu sa totiz leje chladiaca kvapalina 
(u plynakov sa tiez tade tankuje plyn)
A na co sluzi vlastne ta druha? (tiez som uz Karosu zvnutra dlho nevidel)
milannco
3619 :: 50
3620 :: 82 (blondína, pekný, čistý a voňavý autobus)
3622 :: 50
3623 :: 89
3002 :: 82
3020 :: 82
3143 :: 50
4805 :: 95
4808 :: 90
4813 :: 95
1604 :: 85
4100 :: 88
4091 :: 88
4218 :: 59