Reply on: Beus #37351:
s tou lavou mas pravdu, ta na pravej strane tiez neviem na co sluzi a rad by som sa to dozvedel. Viem, ze 1061 tam svojho casu mala vtacie hniezdo. ? Som na to vtedy pozeral ako na zjavenie.. ?Re #37347 Johny
No tu 1009 stale zistujem, zatial niesom uspesny... Zajtra snad uz ano. ?
Beus
Pre info: nafta sa leje do dekla na pravej bocnici hned za 1. napravou
Z: otazocka z konstrukcie Karosy (lebo som to uz zabudol) - z tych mrezi vzadu po bokoch je nasavanie vzduchu do motora len jedna z nich - myslimze ta lava...mylim sa?