Reply on: Beus #37351:
Jeden otvor sluzi na nasavanie do turba a druhy je na sanie do vzduchotlakovej sustavy
No tu 1009 stale zistujem, zatial niesom uspesny... Zajtra snad uz ano. ?
Naftove chladenie by veru neviem ako rozchodila
Do toho deklu sa totiz leje chladiaca kvapalina 
(u plynakov sa tiez tade tankuje plyn)
A na co sluzi vlastne ta druha? (tiez som uz Karosu zvnutra dlho nevidel)
Johny D
streda: ZV 3602 okolo 13.30 h. na linke 30
Docasne vcera na plnicku odisli napr.:
- 2629 o 18.09 h. z linky 34/4, nahradil ho ZV 2008
- 2625 o 18.54 h. z linky 34/3, nahrada ak bola, tak som ju nevidel
- 2606 po 19.40 h. z linky 83/5, nahradil ho ZV 2146