No za kacerovo jazdim, ale ku krabustovi ma nemozes prirovnat. Myslim, ze nesplnam ani 1 poziadavku krabusta. (vlecie sa, nepozna poslednu a predposlednu polohu na radici, nechodi na cas, vkuse sa stazuje na chronometraze, zbytocne zadavanie jazdy)
FRENKY : nastastie 17/3 mi nevide, zo zadelenia, lebo som v opacnej strane turnusu. ?
pocuj a co takto zobrat rano volaku 5/12. nech aj teba mozem chvait?! ? Lebo ti srandisti, co sa tam striedaju, myslim, ze 4 vozy sa tam tocia na tom poradi, to nieje boh vie aka jazda.. ? Pokial tam bol prideleny Allianz, tak to bolo fajn, teraz uz ne. ?
fun
59:2303,2321
68:4955
90:4812,4808
92:4803,4310
93:4805,4811,4830,4832,4836,4215
94:4818,4806,4810
198:1802,1213