Reply on: NNDRO #37125:
No za kacerovo jazdim, ale ku krabustovi ma nemozes prirovnat. Myslim, ze nesplnam ani 1 poziadavku krabusta. (vlecie sa, nepozna poslednu a predposlednu polohu na radici, nechodi na cas, vkuse sa stazuje na chronometraze, zbytocne zadavanie jazdy)FRENKY : nastastie 17/3 mi nevide, zo zadelenia, lebo som v opacnej strane turnusu. ?
Rozhodne to nebol ziadny zarasteny hulvat ...
frenky