No za kacerovo jazdim, ale ku krabustovi ma nemozes prirovnat. Myslim, ze nesplnam ani 1 poziadavku krabusta. (vlecie sa, nepozna poslednu a predposlednu polohu na radici, nechodi na cas, vkuse sa stazuje na chronometraze, zbytocne zadavanie jazdy)
FRENKY : nastastie 17/3 mi nevide, zo zadelenia, lebo som v opacnej strane turnusu. ?
pocuj a co takto zobrat rano volaku 5/12. nech aj teba mozem chvait?! ? Lebo ti srandisti, co sa tam striedaju, myslim, ze 4 vozy sa tam tocia na tom poradi, to nieje boh vie aka jazda.. ? Pokial tam bol prideleny Allianz, tak to bolo fajn, teraz uz ne. ?
BMko
FRENKY : nastastie 17/3 mi nevide, zo zadelenia, lebo som v opacnej strane turnusu. ?