čaute, nevie náhodou niekto z Vás, či a ako sa používa GPS v MHD?
Človek vidí vonku biely papier, pozrie, že to ide na dajmetomu Nivy, nastúpi, a potom ide zvnútra pozrieť trasu a tam "zistí", že to ide po trase ktorá je mimo aktuálnej polohy vozidla.
Kvoli nemu som zmeskal 10 minut do skoly na cviko
SDF
Zaujimalo by ma kde sa objavuju kacicky a pocet poradi na linkach... ?