Reply on: Peon #36869:
o ktore spoje pojde nevieme zatial
ale pravdepodobne z linky 33 to budu tie, ktore maju poznamku "konci na zastavke Molecova na Karloveskej ulici", s odchodmi 8.07 a 8.27 z DD...ci aj ostatne konciace 33 z DD pojdu neviem....33 ma ist priamo k Ternu
si
bohuzial ale stazovat sa spatne tuna na nezavislom fore asi velmi platne nebude...
PS: raz som na jednej 15Trke vzduch z dveri vypustal pravidelne, neviem ci to tom vodic vedel, v kazdom pripade sa nestazoval; dovod bol ten, ze mu dost casto ostavali visiet zadne dvere po prichode na zastavku a dlho im trvalo nez sa otvorili, tak som sa k nim postavil a otvaral ich manualne a po znameni zas zatvaral