DOPRAVA KU KOSTOLU sv. RODINY
Milí dispečeri,
môže sem prosím niekto z vás napísať alebo poslať mi e-mailom o ktoré konkrétne odchody liniek č. 21 a 33 sa jedná? Mňa zaujíma najmä linka č. 21 z Patrónky. Ďakujem.
Z informácii vyplýva, že smerom späť po skončení omše nebude zabezpečená posilová doprava ? Alebo to DPB zverejní až počas trvania omše? ?
Ako je možné, že na www.dpb.sk táto informácia nie je zverejnená? Aha, už majú po pracovnej dobe, že? Vidím, že fakt máte dobrých informátorov.
Tebece, myslím, že si to mohol zverejniť ako flash info, keďže je to na poslednú chvíľu a na krátku dobu zverejnená informácia.
A tá linka č. 33 po Molecovej zastaví až pri Terne? Predpokladám, že k Ternu nepôjde okolo Incheby, ale priamo okolo Kopčian, že?
Milí dispečeri,
môže sem prosím niekto z vás napísať alebo poslať mi e-mailom o ktoré konkrétne odchody liniek č. 21 a 33 sa jedná? Mňa zaujíma najmä linka č. 21 z Patrónky. Ďakujem.
Z informácii vyplýva, že smerom späť po skončení omše nebude zabezpečená posilová doprava ? Alebo to DPB zverejní až počas trvania omše? ?
Ako je možné, že na www.dpb.sk táto informácia nie je zverejnená? Aha, už majú po pracovnej dobe, že? Vidím, že fakt máte dobrých informátorov.
Tebece, myslím, že si to mohol zverejniť ako flash info, keďže je to na poslednú chvíľu a na krátku dobu zverejnená informácia.
A tá linka č. 33 po Molecovej zastaví až pri Terne? Predpokladám, že k Ternu nepôjde okolo Incheby, ale priamo okolo Kopčian, že?
)
Darro