Povedal by som, že skôr T3P. Zdochnutá 7913-7914 bola na linke 9 a tlačila ju linka 12, ak si dobre pamätám číslo, tak 7783-7784. Videl som ich na Račianskej.
heh, ja som sice kukal CP, ale akurat tak preto, ze som kukol, kedy mala ta 2827 prist ? a zistil som, ze meskala nejakych 6min.
Ja ked stojim na zastavke, kde chodi viac liniek, tak si kuknem, co pojde este pred "mojim" spojom. ?
Ten Renault je 8233.
1803 uz jazdi podla svojho grafikonu.
V piatok 14.38 som Ta videl na Damborskeho, ja som bol v buse 2827.
Ty si sa pozeral na CP. Preco nevies CP naspamat??? Aky imhd-ckar si? ?
Pozor-tam, kde si spomínal, sú v pravom vyhradenom pruhu pre autobusy "guličky" (električkový semafor). Tie reagujú pre vyhradený pruh odlišne. Keď pôjdeš nabudúce, skús si všimnúť. ?
Na americkom namesti (co maju auta zelenu sipku doprava spolu s elektrickou) sa zrazila elektricka 4 s nakladnym autom. Stoja elektricky aj trolejbusy...
ked som to pisal, tak nejaka T3P stala medzi zastavkami Segenrova a Nad luckami dlhu dobu a ani v opacnom smere nic neslo, zrejme vypadok prudu, lebo potom sa to spustilo v oboch smeroch...
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
kexs
L.55- ❤ 5210 ?