Reply on: mb #36362:
Tento voz som dnes videl okolo 14:00 vychadzat z vozovne. Ale neviem neviem o tom, ze by jazdil na inej linke ako 59 ? superstar: Tuto informaciu podla Novy Cas takze odporucam nebrat tuto informaciu az tak vazne. ?
Mne sa tá výprava fakt páčila. Aspoň bola kompletná.
Zdenko
Moze vodic prejst na cervenu v useku medzi zastavkami Rusovska cesta a Kolma (smer Vysehradska) ked meska aj ked nemeska? Stalosa to dnes na linke 94/4510.