Discussion Forum › Operations Forum

Add post

Add reply

Edit comment

Login
Password
You can attach up to 5 files in JPG, PNG, GIF and PDF format (max. 32 MB). You can add description to each file. By uploading files you agree with Terms of use.
Reply on: Andy #36467:
SORátka plynové alebo niečo ako tie minibusy čo tu boli na skusu. (Karosa Daily a Mave tušim)

Martin Fundárek

Reply on: Mikimaus #36449:
Povedal by som, že skôr T3P. Zdochnutá 7913-7914 bola na linke 9 a tlačila ju linka 12, ak si dobre pamätám číslo, tak 7783-7784. Videl som ich na Račianskej.
Reply on: Mat3j #36464:

Citujem z článku: "Tento rok zakúpime deväť menších autobusov s nižšou spotrebou."
Som zvedavý, čo to budú za autobusy...
Reply on: Mat3j #36464:
Dnes aj v TN Markíza bolo niečo s DPB, zachytil som len koniec ako hovorili o automatoch. Nevie niekto o čo išlo?
Na L92 dnes záloha 4098 (tušim). Minimálne jedno kolo, videný na Einsteinke ísť obidvoma smermi.
Trend napísal na celkom dobry clanok o MHD: http://www.etrend.sk/generate_page.php?page_id=46401 ?
Reply on: Peon #36445:
Vďaka, ale už som si to medzi tým na diskusnom fóre našiel. Túto linku budem sledovať aj naďalej (najmä cez víkendy) a keď bude niečo nové, napíšem.
vcera 4850/ZV-21
Dnes okolo 14:00 som pod Novym mostom videl ist na linke 91 klbovy plynak, nevidel som vsak evidencne cislo.
Reply on: kexs #36459:
moj, ale toto nieje KE forum... ?
L.15- 5227 ?, 5240 ? , ? 5226,
L.55- ❤ 5210 ?
Reply on: gypista #36455:
heh, ja som sice kukal CP, ale akurat tak preto, ze som kukol, kedy mala ta 2827 prist ? a zistil som, ze meskala nejakych 6min.
Ja ked stojim na zastavke, kde chodi viac liniek, tak si kuknem, co pojde este pred "mojim" spojom. ?
Reply on: Z #36454:
Dakujem, vsimnem si.

Dnes rano okolo 6:45 vypadol prud a eliny stali pri PKO. Na 15 minut.
4821 - dnes mimoriadne na linke 90
2624 - znova na linke 78 (myslím, že tak skoro ukradnutý nebude ?
Reply on: frenky #36441:

Ten Renault je 8233.
1803 uz jazdi podla svojho grafikonu.
V piatok 14.38 som Ta videl na Damborskeho, ja som bol v buse 2827.
Ty si sa pozeral na CP. Preco nevies CP naspamat??? Aky imhd-ckar si? ?
Reply on: Zdenko #36366:
Pozor-tam, kde si spomínal, sú v pravom vyhradenom pruhu pre autobusy "guličky" (električkový semafor). Tie reagujú pre vyhradený pruh odlišne. Keď pôjdeš nabudúce, skús si všimnúť. ?
Reply on: TeBeCe #36450:
Ja som bol asi v 3 suprave co tam cakala, to mohlo byt tak okolo 7 00 a z druheho smeru teda z KV to zatial slo.. ale mozne je vselico ?
Prave som videl tri 212tky za sebou, takze uz sa to asi pohlo, aspon trolejbusy.
Na americkom namesti (co maju auta zelenu sipku doprava spolu s elektrickou) sa zrazila elektricka 4 s nakladnym autom. Stoja elektricky aj trolejbusy...
Reply on: Mikimaus #36449:
ked som to pisal, tak nejaka T3P stala medzi zastavkami Segenrova a Nad luckami dlhu dobu a ani v opacnom smere nic neslo, zrejme vypadok prudu, lebo potom sa to spustilo v oboch smeroch...

Change view

Structure
Order
Posts on page
Date and time of posts

Search in topic

Search text
Date from
Date to
You can search for more expressions divided by the space.
Guidance for advanced search can be found here.