Povedal by som, že skôr T3P. Zdochnutá 7913-7914 bola na linke 9 a tlačila ju linka 12, ak si dobre pamätám číslo, tak 7783-7784. Videl som ich na Račianskej.
heh, ja som sice kukal CP, ale akurat tak preto, ze som kukol, kedy mala ta 2827 prist ? a zistil som, ze meskala nejakych 6min.
Ja ked stojim na zastavke, kde chodi viac liniek, tak si kuknem, co pojde este pred "mojim" spojom. ?
Ten Renault je 8233.
1803 uz jazdi podla svojho grafikonu.
V piatok 14.38 som Ta videl na Damborskeho, ja som bol v buse 2827.
Ty si sa pozeral na CP. Preco nevies CP naspamat??? Aky imhd-ckar si? ?
Pozor-tam, kde si spomínal, sú v pravom vyhradenom pruhu pre autobusy "guličky" (električkový semafor). Tie reagujú pre vyhradený pruh odlišne. Keď pôjdeš nabudúce, skús si všimnúť. ?
Na americkom namesti (co maju auta zelenu sipku doprava spolu s elektrickou) sa zrazila elektricka 4 s nakladnym autom. Stoja elektricky aj trolejbusy...
ked som to pisal, tak nejaka T3P stala medzi zastavkami Segenrova a Nad luckami dlhu dobu a ani v opacnom smere nic neslo, zrejme vypadok prudu, lebo potom sa to spustilo v oboch smeroch...
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
frenky
Ja ked stojim na zastavke, kde chodi viac liniek, tak si kuknem, co pojde este pred "mojim" spojom. ?