Chcem sa vyjadriť k tým ranným 50. Ja si už asi 2 týždňe všímam že ráno chodia na šafko 50 naftové, zhruba 2 nafťáky
za 20 minút. A neviem si vysvetliť prečo ráno vypravujú pravidelne na linku 88 krátke ikarusy. Vedel by mi to niekto
vysvetliť? Bol by som rád.
Na 50tke ráno išiel znovu naftový!!! 3001 a pred ňou išla 3143 a taktiež som videl 3183. Takže som potešený, že 50tka tam má znovu nejaké nafty. ?
Dnes krásna kombinácia 4510 - 95
Re#36215ÁmosKeynes:Úplne s Tebou súhlasím.Išlo ma poraziť,keď som ešte jazdil s tramvajkou a na Štúrovej som nabral niekoľko minút meškania vďaka autám.Napr.-3min.než som sa kvôli gumokolom dostal vôbec k zastávke a potom Ťa dorazí degeš ktorý sa Ti vrazí pred tramvajku akurát,keď si pod sánkami a môžeš tasiť výhybkové železo(ďaľšie mínus minúty).Samozrejme,že sa to týka väčšinou kolečiek počas špičky,ale pokazí to celé kolo.Nevraviac o tom,že na napr. na štrnástke chytáš mínusové minúty na každom semafore,kde sa pred teba dostáva jedenástka,+nejaké trnavkárske linky.Neviem ako je to teraz,ale vtedy to pri príchode na Astronomickú robievalo cca.-7min. ? ☠ ?
A este som zabudol pochváliť policajtov lebo šikovne odstavili príval áut z Petržalky a autobusy púšťal a to ja si chcem kúpiť auto aby som bol skôr v práci, radšej si kúpim starú Karosu B732 hihi.
Na Novom moste o 8:55 reťazová dopravná nehoda piatich áut smer mesto. Starý Renault Megan zabrzdil v strede mostu a 4 auta za ním to už nestihli. Hasiči, záchranka a dočasne odstavený most. Záchranka brala niekoho do nemocnice. Najviac si to odniesla Škoda 120 a starý Citrak.
Po otvorení mostu Košická (ak sa to predsa len podarí) a zatvorení Starého mostu sa zrejme celkom zmenia prepravné vzťahy a tak to, že zatvoria Štúrovú nebude až takou tragédiou. Jazdu autom po Štúrovej by som dovolil len obyvateľom prilahlých ulíc. Tým ktorí tam chodia do zamestnania nie. Zo Štúrovej by mohla vzniknúť pekná nákupná pasáž-ulica, dokonca architektonicky si ju viem predstaviť aj zastrešenú. Zeleň, lavičky, historizujúce lampy,električková trať a dlažba.
Stvrtok:
- od 6.44 do 6.52 h. stala premavka elektriciek na Razusovom nabr. pre dopravnu nehodu elektricky linky c. 4 s osobnym autom
- o 7.07 h. sa na konecnej Cintorinska zrazili dva trolejbusy na linke 202
- od 7.31 do 7.54 h. stala premavka elektriciek aj trolejbusov na krizovatke ulic Krizna - Legionarska pre zlomeny zberac na elektricke linky 9 pricom bolo poskodene aj trolejove vedenie.
(V)
- ZV 2701 pocas celej rannej spicky na linke 83/12, popoludni ho nahradil 2940, ktory tam mal byt aj povodne (ze by zamrznuty vzduchovy system??)
- 1009 okolo 10. h. docasne vypadol na linke 20/5, neskor ho nahradil ZV 1815 (ak som dobre stihol vidiet)
- ZV 7791 do 11.40 h. na linke 12/2, nahradil ho 7775-76
- 7801-02 okolo 12. h. vypadol na linke 12/4, neskor ho nahradil ZV 7717 alebo 8 (isiel sa napojit zo Safka) a napokon 7825-26
- ZV 3616 po 14. h. na linke 30/2
26: 1817
27: 1016, S 1024
83: 2811, 2809, 2826, 2629, 2830, 2819, 2800, 2820, S N 2813, 2810, 2403, 2940, 2626
? M: ZV 2701/12
504: 1404
Johny D
- od 6.44 do 6.52 h. stala premavka elektriciek na Razusovom nabr. pre dopravnu nehodu elektricky linky c. 4 s osobnym autom
- o 7.07 h. sa na konecnej Cintorinska zrazili dva trolejbusy na linke 202
- od 7.31 do 7.54 h. stala premavka elektriciek aj trolejbusov na krizovatke ulic Krizna - Legionarska pre zlomeny zberac na elektricke linky 9 pricom bolo poskodene aj trolejove vedenie.
(V)
- ZV 2701 pocas celej rannej spicky na linke 83/12, popoludni ho nahradil 2940, ktory tam mal byt aj povodne (ze by zamrznuty vzduchovy system??)
- 1009 okolo 10. h. docasne vypadol na linke 20/5, neskor ho nahradil ZV 1815 (ak som dobre stihol vidiet)
- ZV 7791 do 11.40 h. na linke 12/2, nahradil ho 7775-76
- 7801-02 okolo 12. h. vypadol na linke 12/4, neskor ho nahradil ZV 7717 alebo 8 (isiel sa napojit zo Safka) a napokon 7825-26
- ZV 3616 po 14. h. na linke 30/2
26: 1817
27: 1016, S 1024
83: 2811, 2809, 2826, 2629, 2830, 2819, 2800, 2820, S N 2813, 2810, 2403, 2940, 2626
? M: ZV 2701/12
504: 1404
Prispel frenky