Reply on: gypista #36199:
je mi luto, ale pokutu by si zaplatil musel. resp. ked sme boli odprevadit kamarat na letisko, prsne to sa nam stalo. este sme sa aj ponahlali. kamarat sa vracial spat do nemecka a mal len eura. a pani revizori ako prave socky este aj nechali zavriet dvere a na letisku nas drzali vo vnutri, a neuveritelnym sposobom navrhli, aby sme sa "kamaratovi na pokutu poskladali". a kedze sme nemali pri sebe hotovost, zobrali aj bez blocika 700,-SK. a nech mi nikto nepovie, ze sme sa s nimi mali hadat, ked nebol cas a ako by sa to riesilo, ked kamos odchadzal na dalsich 6 mesiacov.
Johny D
- rano 20 min. nepremavali elektricky na linkach 3, 5 a 11 na krizovatke Detvianska-Cachticka pre poruchu jednej z elektriciek - skrat v elektroinstalacii a nasledny poziar
- na krizovatke Stefanikova-Spojna mal dopravnu nehodu autobus na linke 93, ktroy narazil do aut stojacich pred nim a poskodil aj zaparkovane auto na chodniku. Skoda predstavuje 200 tis. Sk.
- niekolko minut po 15. h. vodic elektricky linky 1 zistil, ze mu niekto poskodil zobrazovac casu a oznacovac cestovnych listkov
(V)
Streda:
- 3616 po 14.45 h. vypadol na linke 43/1, neskor ho nahradil ZV 3604; o 18.30 h. na tejto linke bol dalsi ZV - 4098
- ZV 7717(8) sa o 18.45 h. rubal do Dubravky naprazdno sa napojit na nejaku el. linku
- 2625 po 19.45 h. odisiel na plnicku z linky 83/5, nahradil ho az dokonca sluzby ZV 2623 (ci hradil aj odchod z Tesca o 22.34 h. netusim)
26: 1610
83: 2810, 2822, 2812, 2827, 2625, 2514, 2809, 2811, S N 2813, 2825, 2404, 2401, 2819
? M: ZV 2623/5
504: vcera 1805; dnes 1301
Prispel frenky