Chcem sa vyjadriť k tým ranným 50. Ja si už asi 2 týždňe všímam že ráno chodia na šafko 50 naftové, zhruba 2 nafťáky
za 20 minút. A neviem si vysvetliť prečo ráno vypravujú pravidelne na linku 88 krátke ikarusy. Vedel by mi to niekto
vysvetliť? Bol by som rád.
za 20 minút. A neviem si vysvetliť prečo ráno vypravujú pravidelne na linku 88 krátke ikarusy. Vedel by mi to niekto
vysvetliť? Bol by som rád.
Kami
Neviem dovod, ale prave to dispecer pustil. Este sa pytal ci ma ist s nim.