Ja normálne nechápem čo máte niektorí proti tomu ked niekto má a používa auto... Možno keby MHD bola na lepšej úrovni používalo by sa menej áut... A už vôbec nechápem prečo ich nazývate autičkármi. Je to závisť? Alebo čo? A načo na nich nadávať sú to takí istí ľudia ako vy ostatní.
Author
aj ked nam dnes nesnezi, ponukam tohtorocne zimne sluzby, co boli videne v uliciach, 1061,1096,1121,2105,2108,2110,2120,2148,3144,3149,3167,4049,4061,4070..este mi 1 chyba..TeBeCe+Amos K.,dakujem: