je mi luto, ale pokutu by si zaplatil musel. resp. ked sme boli odprevadit kamarat na letisko, prsne to sa nam stalo. este sme sa aj ponahlali. kamarat sa vracial spat do nemecka a mal len eura. a pani revizori ako prave socky este aj nechali zavriet dvere a na letisku nas drzali vo vnutri, a neuveritelnym sposobom navrhli, aby sme sa "kamaratovi na pokutu poskladali". a kedze sme nemali pri sebe hotovost, zobrali aj bez blocika 700,-SK. a nech mi nikto nepovie, ze sme sa s nimi mali hadat, ked nebol cas a ako by sa to riesilo, ked kamos odchadzal na dalsich 6 mesiacov.
Nerad Ta sklamem, ale mesiac pred presunutim som cestoval s 1024, a uz som mal pocit, ze zo Zahorskej sa s nou dostanem maximalne do markizy. Uz ani vtedy netahala dobre a boli tam aj tie divne zvuky. Ale bolo to len docasne, lebo na Lamacskej uz sme isli ako obvykle , na plny plyn. Mam pocit,ze mala problemy iba na prvych dvoch prevodovych stupnoch.
Inak videl som vcera 1011, a uz nema tie zlte charakteristiky.
btw. co mam robit, ked mi vodic odide skor o 2 minuty a ja kvoli tomu musim cestovat nacierno, lebo mi listok vyprsi. Keby ma chytili revizory musim zaplatit pokutu???
Vcera sa mi stalo prave toto, akurat revizory sa neobjavili.
Utorok:
- rano 20 min. nepremavali elektricky na linkach 3, 5 a 11 na krizovatke Detvianska-Cachticka pre poruchu jednej z elektriciek - skrat v elektroinstalacii a nasledny poziar
- na krizovatke Stefanikova-Spojna mal dopravnu nehodu autobus na linke 93, ktroy narazil do aut stojacich pred nim a poskodil aj zaparkovane auto na chodniku. Skoda predstavuje 200 tis. Sk.
- niekolko minut po 15. h. vodic elektricky linky 1 zistil, ze mu niekto poskodil zobrazovac casu a oznacovac cestovnych listkov
(V)
Streda:
- 3616 po 14.45 h. vypadol na linke 43/1, neskor ho nahradil ZV 3604; o 18.30 h. na tejto linke bol dalsi ZV - 4098
- ZV 7717(8) sa o 18.45 h. rubal do Dubravky naprazdno sa napojit na nejaku el. linku
- 2625 po 19.45 h. odisiel na plnicku z linky 83/5, nahradil ho az dokonca sluzby ZV 2623 (ci hradil aj odchod z Tesca o 22.34 h. netusim)
26: 1610
83: 2810, 2822, 2812, 2827, 2625, 2514, 2809, 2811, S N 2813, 2825, 2404, 2401, 2819
? M: ZV 2623/5
504: vcera 1805; dnes 1301
Dnesni (pro vas skoro vcerejsi ? ) vypravenost Portland Streetcar Inc. :
Celodenni : 001, 004, 005, 007
Zkusebni jizda, jinak zaloha : 002
Udrzba : 003, 006
(Hlavne ta 003 me s***e, nejezdi uz tyden, asi si ji budu muset opravit sam.)
Zdravi Jenki ?
Pokud tomu nerozumite, tak :
001 = Astra
002 = Astra
003 = Astra
004 = Astra
005 = Astra
006 = Astra
007 = Astra
Pak uz budou Tria (proto jsem taky tady, ze).
Kamarat> tu 1024 mi ani nespominaj. Dnes som s nou siel na 22/5. rano a neviem, co s nou spravili, ale:
1. strasne sa klepe pri rozjazde (ako keby boli zaseknute brzdy na zadnej naprave)
2. vobec netaha
ako si spominal
3. ma novy dekel motorovy
4. a ma aj nove "okoli"e pravych zadnych svetiel (ako ex.1825)
summa sumarum: je to hotovy srot a predtym, ako siel z Trnavky prec nim nebol... ? ?
Inak nemala teraz 1024 poslednom case nejaku nehodu? Lebo zadny kryt na motore ma ako maju 435-ky z 1. serie a vidno ze to bolo len prednedavnom striekane. Takisto su vymenene tie oble casti v okoli zadnych svetlometov. ?
Nieco sa asi stalo ☺
Ahojte,
aj ked nam dnes nesnezi, ponukam tohtorocne zimne sluzby, co boli videne v uliciach, 1061,1096,1121,2105,2108,2110,2120,2148,3144,3149,3167,4049,4061,4070..este mi 1 chyba..TeBeCe+Amos K.,dakujem:
Na prejazde cez koľajnice medzi FTVS a PKO je otlecne Fiat SEICENTO hihi. Daaka električka si ho určite vychutnala ale už je tam len auto asi čaká na odtahovku.
Jaj dalsi dilino na linke c.91 človek 8:45-46 príde na zastávku a on už niekde pri Carrefoure. A 47 má byť len na Jasovskej. Prídem pod most a aj tak bude sedieť v buse a cumiet do blba.
Change view
You can search for more expressions divided by the space. Guidance for advanced search can be found here.
Johny D