Kamarat> tu 1024 mi ani nespominaj. Dnes som s nou siel na 22/5. rano a neviem, co s nou spravili, ale:
1. strasne sa klepe pri rozjazde (ako keby boli zaseknute brzdy na zadnej naprave)
2. vobec netaha
ako si spominal
3. ma novy dekel motorovy
4. a ma aj nove "okoli"e pravych zadnych svetiel (ako ex.1825)
summa sumarum: je to hotovy srot a predtym, ako siel z Trnavky prec nim nebol... ? ?
1. strasne sa klepe pri rozjazde (ako keby boli zaseknute brzdy na zadnej naprave)
2. vobec netaha
ako si spominal
3. ma novy dekel motorovy
4. a ma aj nove "okoli"e pravych zadnych svetiel (ako ex.1825)
summa sumarum: je to hotovy srot a predtym, ako siel z Trnavky prec nim nebol... ? ?
Andy