Reply on: Prazak #35977:
Nevzal, jen sis špatně přečetl tarif. U nás nejsou jízdenky s koluzavou platností 30-denní jako v PRaze ale měsíční. No a únor má dnů 28. Že Tě nevzal DPB tentokrát na hůl, Ti vysvětlím na jednodsuchém příkladu - 12 po sobě náseldfujících měsíčních kupónů DPB platí celkem 365 dní. 12 30-denních kupónů s klouzavou platností DP Praha platí 360 dní, čili Tě "vzali na hůl" o 5 dní.
Ak su tie fotky kvalitne, rad to zafinancujem
ja sa len pytam
mmmm