Reply on: mmmm #35967:
Diaky sa daju zoskenovat vo fotolabe
Ak su tie fotky kvalitne, rad to zafinancujem
Ak chces, ozvi sa mi prosim na mail. Dik!
Ak su tie fotky kvalitne, rad to zafinancujem
Ak chces, ozvi sa mi prosim na mail. Dik!
ja sa len pytam
fobust
Ano, videl som ju na Rajskej. Asi maju malo 15Tr.