Reply on: mmmm #35967:
Diaky sa daju zoskenovat vo fotolabe
Ak su tie fotky kvalitne, rad to zafinancujem
Ak chces, ozvi sa mi prosim na mail. Dik!
Ak su tie fotky kvalitne, rad to zafinancujem
Ak chces, ozvi sa mi prosim na mail. Dik!
ja sa len pytam
Kamarát
PREČO ten s*****ny *****sky fass ktory ma 1065 nezastavil na zastávke Krematórium ktora NIE JE na znamenie. Vždy je nasraty ked mu pred tou zastávkou dá niekto znamenie, ale nie on ***** nezastaví pričom dosť ľudí tam chcelo vystúpiť! Chuj jeden nabudúce ak ho stretnem budem mu zvoniť celú cestu!! Opica jedna chlpatá nechutná škaredá odporna zhulena fuj asociálna a tupa ako slepcov zrak!!! Prepáčte, musel som!