Reply on: Ámos Keynes #35886:
Asi tak... "lebo by to vodici zneuzili"... tot cela politika DPB...a potom sa divime, ze vodici chodia s kadecim moznym na transparentoch, len nie s tym, co by tam mali mat, v pripade akejkolvek vyluky alebo ND... ach jaj...
Ámos Keynes
Re #35866 Vševedko: Nechcem nejako DPB moc obhajovať, ale napadlo ma, že možno ani nemali čo pripravovať, lebo nevedeli ako to celé bude vyzerať. Organizátori tajili tak dobre, že isté veci boli jasné (letisko, mostová) iné sa dozvedeli na poslenú chvíľu.
Re #35877 Vševedko: Pokiaľ viem, tak vodič má len kód svojej linky a tie čo si pamätá. Tie špeciálne sa neuvádzajú, lebo by to mohli zneužiť.
Videl som nejaký krátky plyňák na L213 ako nabral ľudí na Nám. 1. mája ale nešiel okolo úradu vlády ale rovno ako L94. Či neskôr zabočil smerom k MDPaT a potom na Žilinskú neviem.