Reply on: gypista #35865:
4839 isla 16.29 od FEI smer mesto....vystupil som na nam1.maja, isiel som si vziat knihu do tech. kniznice a za cca 15 minut (aj s cakanim na zastavke) som isiel opacnym smerom a to isla uz 1607. 4839 nemal tabulu ZV a mal poradie 5, ale soferoval jeden dibust...
Vševedko
2) Ako bolo jasne napísané, elektronické tabule ukazovali zle. Ak DP nie je schopný sa pripraviť na výluku a vodič nevie obslúžiť tabule v manuálnom režime, tak má smolu. Je povinnosťou dopravcu informovať cestujúceho o zmenách v pravidelnom trasobvní, nie je povinnosťou cestujúceho chodiť sa zakaždým pokorne pýtať, či náhodou nie je nejaká zmena.
Ty si asi zamestnancom DPB ale Ti tam robí nejaký blízky príbuzný, však?