Doprava na Hodžovom námestí a Staromestskej by mala byť už obnovená, no linky 31 a 39 stale chodia po skrátených trasách. O chvíľu tadiaľ pôjdem, tak zistím bližšie informácie.
Keď tu bol pápež, tak nadával, keď je tu Bush, nadáva, keď tu bude Putin, tiež bude nadávať, no ako keby som šiel 201kou a počúval staré babky a dedkov.
Andy