Nevie niekto ci o 16,00 pojdu busy spod Noveho mosta?
Chudaci cestujuci, co mi tam vyplakavali, ze uz hodinu v tom mraze cakaju a nic im neprislo... Vsetci spominali, ake to bolo vcera fajn, ked chodila aspon 213ka
Author
A na zaver otazka pre pamatnikov, spomenie si niekto detailnejsie stav v petrzalskej vozovni pred presunom vypravy 4.dp z trnavky do petrzky (pred 1.2.1992), ked na "odstavnej ploche Pri seci" garazovali vybrane poradia vsetkych kolon? (napr. 29/3-4058, 52/2 - 4064..ci 50/6 20xx)Dik ?